dla Pałacu Prezydenckiego ŻÓŁTEGO KAMIENIA JEDYNY DOSTAWCA Slide GRANIT dla Twoich potrzeb NAJLEPSZY DOSTARCZAMY Slide GRANITU PIĘKNO ODKRYJ

Żółta kostka granitowa

Granit jest niezwykle wytrzymałym materiałem, odpornym na warunki pogodowe, niewymagającym impregnacji ani corocznego odświeżania. Doskonale nadaje się do budowy murów i ogrodzeń, wykańczania elewacji domów oraz tworzenia niezapomnianych aranżacji ogrodowych.

Trwałość, wytrzymałość i estetyka – oto główne cechy, które posiada cięta kostka granitowa wykorzystywana m.in. jako budulec dróg, mostów, a także chodników oraz ścieżek w przydomowym ogródku. Niezależnie od przeznaczenia, uczyni nawierzchnię twardą i odporną na działanie czynników zewnętrznych, a jednocześnie niezwykle elegancką i efektowną.

Dzięki swoim właściwościom zdecydowanie zostawia w tyle konkurencję w postaci bruku z betonu. Strzegomska cięta kostka granitowa jest wysoce odporna na czynniki atmosferyczne skutecznie opierając się zarówno promieniowaniu ultrafioletowemu, jak i ujemnym temperaturom. Nie traci swojego koloru, zachowując głębię swoich barw.

Żółta

Produkowana przez nas kostka granitowa drobnoziarnista odznacza się wyrazistą żółtą barwą co przekłada się na jej walory dekoracyjne pozwalające tworzyć efektowne wzory i unikalne aranżacje. Charakterystyczna barwa i uziarnienie naszej kostki znajduje szeroki wachlarz zastosowań przy wykładaniu ścieżek i podjazdów na posesjach jak i przy aranżacji przydomowych ogrodów.

Kostkę produkujemy w czterech podstawowych rozmiarach:

 • 4/6

 • 7/9

 • 9/11

 • 15/17

Żółto-szara

Jest to wyselekcjonowana kostka o bardzo delikatnym żółtym zabarwieniu, świetnie współgrająca z żółtą kostką przy tworzeniu wzorów i delikatnych podkreśleń na alejkach lub ścieżkach. Charakteryzuje się wysoką odpornością na czynniki zewnętrzne i uszkodzenia mechaniczne. Odbiorcami naszych produktów są głównie klienci indywidualni, ale coraz częściej żółta kostka stosowana jest przy zamówieniach publicznych.

Kostkę produkujemy w czterech podstawowych rozmiarach:

 • 4/6

 • 7/9

 • 9/11

 • 15/17

Otaczana żółta

Starobruk idealnie nadaje się do odtwarzania nawierzchni przy zabytkowych pałacach i starych dworkach. Jest to kostka otaczana w stalowym bębnie, po to aby nabrała łagodnych zaokrąglonych kształtów. Otoczyć można kostkę w dowolnym kolorze i kształcie. Tak obrobiona kostka nadaje wyjątkowy charakter każdej nawierzchni.

Kostka otaczana – starobruk przygotowywana jest tylko na indywidualne zamówienie klienta i zaleca się przewozić ją w workach big-bag po to aby nie narażać jej na uszkodzenia podczas załadunku i rozładunku.

Kostkę produkujemy w czterech podstawowych rozmiarach:

 • 4/6

 • 7/9

 • 9/11

 • 15/17

Dostępne faktury obróbcze

Kostki granitowe cięte i kostki granitowe cięto-łupane różnią się fakturami obróbczymi.

Odchyłki wymiarów

Wymiary [cm] Kostka o bokach łupanych Kostka o bokach ciętych
Odchyłka od wymiaru powierzchni [mm] Odchyłka grubości [mm] Odchyłka od wymiaru powierzchni [mm] Odchyłka grubości [mm]
5 x 5 x 5 ± 10 ± 5 ± 5 ± 5
8 x 8 x 8 ± 15 ± 5 ± 5 ± 5
10 x 10 x 10 ± 15 ± 5 ± 5 ± 5
16 x 16 x 16 ± 15 ± 5 ± 5 ± 5

Interesują Cię wysokiej jakości wyroby z granitu?

ZADZWOŃ +48 608 784 012